zamknij

Nasza firma

Cel

Sklep internetowy XTR4.pl powstał aby sprostać Państwa wszelkim oczekiwaniom i potrzebom, jednocześnie oferując najbardziej profesjonalne produkty dostępne aktualnie na rynku. Między innymi dlatego nasza oferta produktów stale się powiększa. Dzięki temu możemy z dumą zaprezentować każdemu nasz sklep, który jest owocem naszej ciężkiej pracy i lat doświadczeń, abyście Państwo mogli o dowolnej porze dnia i nocy przeglądać nasze produkty i dokonywać zakupów.

Początki

Historia naszej sprzedaży sięga roku 2008, kiedy to jeden z właścicieli sklepu zaczynał swoją sprzedaż w Internecie. W ciągu tych lat wszyscy pracownicy naszej firmy nabyli odpowiednio wysokie doświadczenie aby stale utrzymywać wysoką jakość sprzedaży.

Asortyment

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od tarcz do cięcia metalu, a kończąc na profesjonalnych narzędziach warsztatowych. Z dnia na dzień nasz asortyment stale się powiększa i sklep jest cały czas powiększany. Gorąco zachęcamy do śledzenia naszej oferty i składania zamówień. Każde złożone zamówienie w naszym sklepie to jest kolejna dołożona "cegiełka" do wybudowania wielkiego sklepu nakierowanego na zadowolenie kupującego.